HAKKIMIZDA

Doruk Tercüme Firma Profili

Kendi alanlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız ile güvenilir tercümanlık.

Doruk Tercüme Bürosu, 1993 yılı Saint-Benoit Fransız Lisesi ve 1998 yılı Galatasaray Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu, yeminli tercüman Burcu Özgen tarafından kurulmuştur.

Amacımız kurumsal müşterilerimizin yabancı diller alanındaki her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek, taleplerine esnek ve tam teşekküllü çözümler sunabilmektir. Dev bir iletişim, ticaret ve etkileşim ağı haline gelen dünyada, sizinle aynı dili konuşmayanlarla iletişim kurabilmek kaçınılmaz, göz ardı edilemez ve son derece önemli bir olgu haline gelmiştir. Dünya üzerinde var olan yüzlerce farklı dil ve kültür, bir zenginlik ve çeşitlilik yaratmakla birlikte, aynı zamanda kişilere ve kurumlara engel de teşkil edebilmektedir.

Doruk Tercüme Bürosu, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Rusça tercüme başta olmak üzere tüm dillerde tercümanlık hizmeti sunmaktadır.

Tercüme hizmet alanında kalite anlayışından ödün vermeyen DORUK TERCÜME, hukuk tercümeleri ve teknik metin tercümeleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren tercümelerde, konusunun uzmanı profesyonel tercümanlarla çalışmaktadır.

Firma olarak hedefimiz, bir tercüme bürosundan daha öteye geçebilmek ve dil hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarınızı tespit edip bu ihtiyaçlara yönelik her türlü çözümü sunarak, kendi faaliyet alanınızda ilerlemenizin önünü açmaktır.